Domownicy, Pociechy, młodzi, nauka

Gosposia Warszawa

Jeśli przez natłok obowiązków służbowych szukają Państwo pomocy do domu, oferujemy usługi naszej firmy. Gosposia odbierze dzieci ze szkoły, ugotuje obiad, wyprasuje ubrania, a także zaopiekuje się ogrodem. Nasze biuro w Warszawie zatrudnia wyłącznie najodpowiedniejsze osoby na to stanowisko, dlatego gwarantujemy dbałość o każdy szczegół w Państwa mieszkaniu.

Nauka angielskiego dla dzieci

W instytucjach prowadzonych zgodnie z metodą Marii Montessori stawia się na zaangażowanie malucha. Przedszkolak poznaje język obcy podczas gier i zabaw. Takie działania zwiększają zdolności przyswajania wiedzy i umiejętności. Nauka angielskiego dla dzieci prowadzona jest przez dyplomowanych filologów.

Rowerki biegowe

Jednym z najchętniej wybieranych przez rodziców zabawek są w dalszym ciągu tradycyjne rowerki dla dzieci. Na stronie internetowej sklepu W Torbie Kangura znajdziesz różnorodne modele wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniające maluszkowi bezpieczną zabawę. Posiadamy wersje z możliwością regulacji wysokości i kauczukowymi kołami, które znacznie ułatwiają poruszanie się nawet po trudnym terenie.