Film, Kino, Teatr

Fotografia ciążowa

Wspomnienia warto uwieczniać, tak by zawsze móc do nich wrócić. Fotografia ciążowa, jaką zajmujemy się w ramach działalności firmy Foto-Grafka to okazja na sesję zdjęciową w trakcie której zadbamy o podkreślenie radości jaką miałyście w trakcie noszenia w sobie syna lub córki. Znajdziecie nas w Łodzi.

Nowoczesne malowanie ścian

Żaden z pokojów nie musi być pełen dekoracji naściennych, aby zyskać na wdzięku. Często wystarczy nowoczesne malowanie ścian, które jesteśmy w stanie dla Państwa zrealizować. Zadbamy, aby motywy roślinne w 3D, efekty świecące w ciemności czy geometryczne kształty zachwyciły każdego mieszkańca czy gościa.

Przybory do malowania

Polecamy sprawdzone materiały artystyczne oraz przybory do malowania i przechowywania dzieł. Nasz sklep internetowy oferuje niezbędne akcesoria dla plastyków, szeroką gamę farb, a także artykuły kaligraficzne i graficzne. Dla miłośników decoupage posiadamy w asortymencie produkty dekoracyjne, papier do origami czy stemple.

Dobry fotograf Bydgoszcz

Zbliża się dzień, w którym staniesz przed ołtarzem i wkroczysz na zupełnie nową drogę życia? Zależy Ci na tym, aby wszystkie chwile oraz towarzyszące im emocje zostały z Tobą na długo? Jeżeli tak, to najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie dobry fotograf ślubny. Aneta Nowacka pracuje m. in. w Bydgoszczy, przygotowując fantastyczne reportaże, w których znajdziecie ujęcia z przygotowań i błogosławieństwa, ceremonii w kościele lub USC, a także zabawy weselnej. Wykonujemy także wspaniałe sesje plenerowe.