Film, Kino, Teatr

Fotografia ciążowa

Wspomnienia warto uwieczniać, tak by zawsze móc do nich wrócić. Fotografia ciążowa, jaką zajmujemy się w ramach działalności firmy Foto-Grafka to okazja na sesję zdjęciową w trakcie której zadbamy o podkreślenie radości jaką miałyście w trakcie noszenia w sobie syna lub córki. Znajdziecie nas w Łodzi.

Przybory do malowania

Polecamy sprawdzone materiały artystyczne oraz przybory do malowania i przechowywania dzieł. Nasz sklep internetowy oferuje niezbędne akcesoria dla plastyków, szeroką gamę farb, a także artykuły kaligraficzne i graficzne. Dla miłośników decoupage posiadamy w asortymencie produkty dekoracyjne, papier do origami czy stemple.

Puzon

Pamiętaj, że człowiek nie żyje samym rockiem lub popem. Puzon to instrument doskonały, aby wykorzystać go podczas koncertu orkiestry wykonującej muzykę klasyczną. Często wykorzystywany jest przez zespoły, na przykład policyjne lub działające przy straży pożarnej, które wykonują odpowiednią dla tych organizacji muzykę.

Ołówki Astra

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo szeroki wybór wysokiej jakości artykułów piśmienniczych oraz akcesoriów plastycznych, które sprawdzą się zarówno w rękach dorosłego, jak i dziecka. Prezentujemy wyroby renomowanej marki Astra, cenione za doskonałą jakość. Polecamy produkty do domu, biura, szkoły itd. Wśród nich dostępne są między innymi ołówki, pióra oraz długopisy. Zapewniamy przystępne ceny oraz szybką realizację zamówienia.

Ramki żłobione

Zwieńczeniem niemal każdego obrazu jest drewniana otoka, która zabezpiecza krawędzie dzieła, a jednocześnie nadaje mu elegancki wygląd. Do tego zadania bardzo dobrze sprawdzą się ramki żłobione, które wykonano z trwałej płyty MDF. Dzięki temu obraz będzie estetycznie wykończony i jednocześnie solidnie zabezpieczony.

Pudełka na wino

Alkohol to uniwersalny pomysł na prezent - warto jednak opakować butelkę w gustowny sposób. Pudełka na wino nie tylko zabezpieczają szkło przed uszkodzeniem, ale także upiększają znacznie prezent. Taką skrzyneczkę możemy ponadto spersonalizować dowolnym napisem lub grafiką - na przykład umieścić na niej życzenia.