Finanse i rachunkowość

Biurka Kraków

Nasze meble kuchenne na wymiar od lat cieszą się popularnością na krakowskim rynku. Podczas naszej kilkunastoletniej pracy zdołaliśmy wypracować techniki produkcji pozwalające na oferowanie mebli biurowych w tym biurek w bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy w stanie przygotować szafy na wymiar od każdej kuchni. Poznaj nasza ofertę na stronie www.biuro2000.eu lub odwiedź naszą siedzibę w Krakowie.

Windykacja polubowna

Odzyskiwanie należności przez profesjonalnych negocjatorów jest rozwiązaniem dedykowanym przedsiębiorcom, którzy nie otrzymali pełnej lub całkowitej zapłaty za usługi. Windykacja polubowna polega m.in. na nawiązaniu kontaktu z dłużnikiem w sposób listowny, elektroniczny lub telefoniczny w celu ustalenia harmonogramu spłat, wygodnego dla obydwóch stron. W trakcie trwania całego procesu obsługi długu realizujemy dla naszych klientów raporty, które ułatwiają kontrolę przeprowadzanych czynności.

Upadłość

Jest to procedura prawna wszczynana w przypadku niewypłacalności dłużnika. Upadłość umożliwia wszystkim wierzycielom wspólne dochodzenie roszczeń przeciwko przedsiębiorstwu, które tego typu działanie ogłosiło. Kancelaria Zimmerman Sp. K. oferuje swoim klientom doradztwo oraz opiekę zarówno dłużnikom, jak i wierzycielom.

Odszkodowania

Petenci naszej Kancelarii w Krakowie bardzo często są zupełnie nieświadomi tego, jakie przysługują im prawa oraz w jaki sposób mogą ubiegać się o wypłatę odszkodowania. W sytuacjach wątpliwych, wymagających wdrożenia konkretnych kroków proceduralnych, warto pozostawić taka sprawę adwokatowi, który nie tylko dokona wnikliwej oceny dokumentacji, ale również podejmie się pełnego prowadzenia sprawy, mając na uwadze przede wszystkim konieczność wyegzekwowania korzystnego dla Klienta wyroku oraz szybkiej jego egzekucji.

Tax advisor

Jesteśmy przedstawicielem międzynarodowej firmy doradczej. Nasza kancelaria WTS Saja działa na rynku od 2004 roku. Naszym klientom pomagamy w załatwianiu formalności związanych z tax advisor, czyli zwrotem podatku z USA. Informujemy o zmianach zachodzących w polskim prawie finansowym. Wprowadzamy inwestycje w Specjalne Strefy Ekonomiczne (SSE), weryfikujemy wielkość pomocy publicznej, dokonujemy wszelkich procedur rozliczających, obsługujemy kontrolę i postępowania sądowe, a także prowadzimy szkolenia.

ceny transferowe Warszawa

Jeżeli interesuje Was profesjonalnie przeprowadzone doradztwo bieżące, w ramach którego znajdziecie wykonywane przez nas ustalanie ceny transferowej zachęcamy do kontaktu. Warszawa jest miastem, gdzie stacjonujemy. Znajdziecie u nas również doradztwo transakcyjne, w tym między innymi due diligence, transakcje kapitałowe, doradztwo w procesie fuzji i przejęć. Prowadzona jest porze nas także obsługa grup kapitałowych, zarządzanie rentownością, czy optymalizacja procesów biznesowych. Dzięki naszym specjalistom możliwe jest prowadzenie działań zgodnych z prawem.

Ubezpieczenie oc

Towarzystwo Anmar Ubezpieczenia to jedna z najbardziej uznanych firm na rynku, działająca w branży ochrony bezpieczeństwa. Przedstawiamy dziś konkurencyjną polisę na ubezpieczenie OC, którą można kupić przez Internet, bez wychodzenia z domu. Jej największym atutem jest niska cena w porównaniu z opłatami na rynku, jakich wymagają konkurencyjne firmy. Jest to oferta adresowana do młodych kierowców, którzy zazwyczaj muszą dopłacać do odpowiedzialności cywilnej za niski wiek. Polecamy równie atrakcyjne polisy AC i NW oraz na dom lub turystyczne.

Pracownia Finansowa opinie

Jak zainwestować kapitał, by uchronić go przed skutkami inflacji? Jak ulokować nadwyżki finansowe, by maksymalnie zredukować ryzyko i zyskać realne korzyści? Z odpowiedziami przychodzi Grupa Pracownia Finansowa. Opinie eksperta oraz wyniki za miniony rok nie budzą wątpliwości - warto inwestować w nieruchomości i elektrownie wiatrowe.

Leasing wyposażenia biur

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga odpowiednich narzędzi do tego zadania. Jedną z podstawowych kwestii jest kompletny sprzęt pozwalający na prowadzenie prac administracyjnych. Nie musisz kupować drogich kopiarek czy pakietów komputerowych - leasing wyposażenia biura zajmie się Twoimi potrzebami.

Kredyt dla firm bez dochodu

Wspieramy przedsiębiorstwa, które potrzebują zastrzyku gotówki, ale z różnych względów nie mogą sobie pozwolić na zaciągnięcie pożyczki w banku. Kredyt dla firm bez dochodu polega na wzięciu od uwagę jedynie wpływów związanych z działalnością. Druga możliwość otrzymania wsparcia to podpisanie formalnego oświadczenia.

Biuro księgowe

Ze względu na wysokie kwalifikacje naszych pracowników i długą działalność na rynku ośmielamy się twierdzić, że prowadzimy najlepsze biuro księgowe. Warszawa to tutaj nas znajdziesz. Nasze biuro świadczy usługi z zakresu zarządzania podmiotami gospodarczymi, usługi księgowe, w zakresie administracji kadr i płac oraz wiele innych. Zapraszamy serdecznie.