Finanse i rachunkowość

Biurka Kraków

Nasze meble kuchenne na wymiar od lat cieszą się popularnością na krakowskim rynku. Podczas naszej kilkunastoletniej pracy zdołaliśmy wypracować techniki produkcji pozwalające na oferowanie mebli biurowych w tym biurek w bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy w stanie przygotować szafy na wymiar od każdej kuchni. Poznaj nasza ofertę na stronie www.biuro2000.eu lub odwiedź naszą siedzibę w Krakowie.

system zarządzania flotą

Jeszcze kilka dekad temu, właściciele spedycyjnych firm zachodzili w głowę, co dzieje się z ich samochodem podczas odbywającego się transportu. Teraz dzięki marce Tekom, odzyskujecie Państwo pełną kontrolę nad procesami zachodzącymi w Państwa przedsiębiorstwie. Gwarantujemy rzeczywisty system zarządzania flotą i monitoringu.

maty wejściowe na wymiar

Nasza firma zajmuje się między innymi świadczeniem usług sprzątających oraz sprzedażą np. środków czystości, wycieraczek i innych produktów. Interesują Cię maty wejściowe na wymiar? Oferujemy szeroki wybór produktów tego typu różnej wielkości - dopasowanej jednak do indywidualnych oczekiwań zainteresowanego.

Windykacja polubowna

Odzyskiwanie należności przez profesjonalnych negocjatorów jest rozwiązaniem dedykowanym przedsiębiorcom, którzy nie otrzymali pełnej lub całkowitej zapłaty za usługi. Windykacja polubowna polega m.in. na nawiązaniu kontaktu z dłużnikiem w sposób listowny, elektroniczny lub telefoniczny w celu ustalenia harmonogramu spłat, wygodnego dla obydwóch stron. W trakcie trwania całego procesu obsługi długu realizujemy dla naszych klientów raporty, które ułatwiają kontrolę przeprowadzanych czynności.

Upadłość

Jest to procedura prawna wszczynana w przypadku niewypłacalności dłużnika. Upadłość umożliwia wszystkim wierzycielom wspólne dochodzenie roszczeń przeciwko przedsiębiorstwu, które tego typu działanie ogłosiło. Kancelaria Zimmerman Sp. K. oferuje swoim klientom doradztwo oraz opiekę zarówno dłużnikom, jak i wierzycielom.

Biuro rachunkowe Otwock

Od wielu lat oferujemy profesjonalne usługi księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw, które obejmują m.in. obsługę kadrowo-płacową, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, jak i wyprowadzaniem z zaległości w prowadzeniu dokumentacji oraz rozliczeniach z US i ZUS, a także składaniem deklaracji podatkowych. Ponadto zajmujemy się zakładaniem i rejestracją spółek w Krajowym Rejestrze Sądowym. Nasze mieszczące się w Otwocku biuro rachunkowe oferuje rzetelną i terminową obsługę firm w konkurencyjnych cenach.

Odszkodowania

Petenci naszej Kancelarii w Krakowie bardzo często są zupełnie nieświadomi tego, jakie przysługują im prawa oraz w jaki sposób mogą ubiegać się o wypłatę odszkodowania. W sytuacjach wątpliwych, wymagających wdrożenia konkretnych kroków proceduralnych, warto pozostawić taka sprawę adwokatowi, który nie tylko dokona wnikliwej oceny dokumentacji, ale również podejmie się pełnego prowadzenia sprawy, mając na uwadze przede wszystkim konieczność wyegzekwowania korzystnego dla Klienta wyroku oraz szybkiej jego egzekucji.