Finanse i rachunkowość

Windykacja polubowna

Odzyskiwanie należności przez profesjonalnych negocjatorów jest rozwiązaniem dedykowanym przedsiębiorcom, którzy nie otrzymali pełnej lub całkowitej zapłaty za usługi. Windykacja polubowna polega m.in. na nawiązaniu kontaktu z dłużnikiem w sposób listowny, elektroniczny lub telefoniczny w celu ustalenia harmonogramu spłat, wygodnego dla obydwóch stron. W trakcie trwania całego procesu obsługi długu realizujemy dla naszych klientów raporty, które ułatwiają kontrolę przeprowadzanych czynności.

Upadłość

Jest to procedura prawna wszczynana w przypadku niewypłacalności dłużnika. Upadłość umożliwia wszystkim wierzycielom wspólne dochodzenie roszczeń przeciwko przedsiębiorstwu, które tego typu działanie ogłosiło. Kancelaria Zimmerman Sp. K. oferuje swoim klientom doradztwo oraz opiekę zarówno dłużnikom, jak i wierzycielom.

Odszkodowania

Petenci naszej Kancelarii w Krakowie bardzo często są zupełnie nieświadomi tego, jakie przysługują im prawa oraz w jaki sposób mogą ubiegać się o wypłatę odszkodowania. W sytuacjach wątpliwych, wymagających wdrożenia konkretnych kroków proceduralnych, warto pozostawić taka sprawę adwokatowi, który nie tylko dokona wnikliwej oceny dokumentacji, ale również podejmie się pełnego prowadzenia sprawy, mając na uwadze przede wszystkim konieczność wyegzekwowania korzystnego dla Klienta wyroku oraz szybkiej jego egzekucji.

Tax advisor

Jesteśmy przedstawicielem międzynarodowej firmy doradczej. Nasza kancelaria WTS Saja działa na rynku od 2004 roku. Naszym klientom pomagamy w załatwianiu formalności związanych z tax advisor, czyli zwrotem podatku z USA. Informujemy o zmianach zachodzących w polskim prawie finansowym. Wprowadzamy inwestycje w Specjalne Strefy Ekonomiczne (SSE), weryfikujemy wielkość pomocy publicznej, dokonujemy wszelkich procedur rozliczających, obsługujemy kontrolę i postępowania sądowe, a także prowadzimy szkolenia.

ceny transferowe Warszawa

Jeżeli interesuje Was profesjonalnie przeprowadzone doradztwo bieżące, w ramach którego znajdziecie wykonywane przez nas ustalanie ceny transferowej zachęcamy do kontaktu. Warszawa jest miastem, gdzie stacjonujemy. Znajdziecie u nas również doradztwo transakcyjne, w tym między innymi due diligence, transakcje kapitałowe, doradztwo w procesie fuzji i przejęć. Prowadzona jest porze nas także obsługa grup kapitałowych, zarządzanie rentownością, czy optymalizacja procesów biznesowych. Dzięki naszym specjalistom możliwe jest prowadzenie działań zgodnych z prawem.

Ubezpieczenie oc

Towarzystwo Anmar Ubezpieczenia to jedna z najbardziej uznanych firm na rynku, działająca w branży ochrony bezpieczeństwa. Przedstawiamy dziś konkurencyjną polisę na ubezpieczenie OC, którą można kupić przez Internet, bez wychodzenia z domu. Jej największym atutem jest niska cena w porównaniu z opłatami na rynku, jakich wymagają konkurencyjne firmy. Jest to oferta adresowana do młodych kierowców, którzy zazwyczaj muszą dopłacać do odpowiedzialności cywilnej za niski wiek. Polecamy równie atrakcyjne polisy AC i NW oraz na dom lub turystyczne.

Pracownia Finansowa opinie

Jak zainwestować kapitał, by uchronić go przed skutkami inflacji? Jak ulokować nadwyżki finansowe, by maksymalnie zredukować ryzyko i zyskać realne korzyści? Z odpowiedziami przychodzi Grupa Pracownia Finansowa. Opinie eksperta oraz wyniki za miniony rok nie budzą wątpliwości - warto inwestować w nieruchomości i elektrownie wiatrowe.

Ubezpieczenia Piła

Nasze przedsiębiorstwo z siedzibą ulokowaną w Pile świadczy szereg kompleksowych usług, dotyczących ubezpieczenia samochodu, życia czy domu. Korzystając z naszej oferty doświadczasz poczucia bezpieczeństwa, którym objęty jest nie tylko Twój majątek, ale również członkowie Twojej rodziny na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń.

Przesyłki paletowe

Przedstawiamy firmę Ekpur. Tylko u nas znajdziesz tak atrakcyjne ceny nadawania przesyłek o różnych gabarytach. Zajmujemy się również transportem zagranicznym. Przesyłamy paczki zwykłe, jak również przesyłki paletowe. Skontaktuj się z naszym doradcą w celu omówienia szczegółów przewozu nietypowych rozmiarów towaru. Serdecznie zapraszamy!

Tłumacz przysięgły angielskiego

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, dzięki której nie będziesz musiał się już martwić o jakiekolwiek błędy językowe. Profesjonalny tłumacz przysięgły angielskiego z Warszawy czeka na twoje zlecenia. Oferuje tłumaczenia dokumentów,wyroków i wiele wiele innych. Zajrzyj na moją stronę internetową i przekonaj się sam.

Multiagencja Ubezpieczeniowa Żyrardów

Rozważasz różne polisy, ale jesteś zdezorientowany przez ich ilość i różnorodność? Nasza multiagencja ubezpieczeniowa w Żyrardowie jest tutaj, aby Ci pomóc! Jesteśmy w stanie zaoferować Ci najbardziej kompleksowe i atrakcyjne pakiety na rynku. Dzieląc się naszym bogatym doświadczeniem i wiedzą, z chęcią pomagamy dobrać odpowiednie rozwiązania dla Ciebie - gwarantujemy pełne bezpieczeństwo na każdym etapie życia. To więcej niż ubezpieczenie, to poczucie bezpieczeństwa.

rozliczenia międzyokresowe kosztów

Niezależnie od skali i rodzaju prowadzonej działalności, bezpieczne i skuteczne zarządzanie finansami jest kluczem do sukcesu. Nasza profesjonalna firma oferuje pełen zakres usług księgowych, w tym rozliczenia międzyokresowe kosztów, zapewniając perfekcyjne dopasowanie do potrzeb Twojej działalności. Nasz zespół doświadczonych specjalistów gwarantuje najwyższy poziom obsługi, torując drogę do stabilności finansowej.

kartony

Specjalnie dla Ciebie mamy do zaproponowania pudełka i opakowania kartonowe dla wielu branż, np. farmaceutycznej lub meblowej. Kartony możesz zamówić online w naszym sklepie internetowym. W swojej ofercie posiadamy następujące modele: 3 i 5 warstwowe Opakowania kartonowe naszej produkcji są lekkie i wytrzymałe. Doskonale zabezpieczają dany produkt. Można je bardzo łatwo złożyć.

Ogłoszenia o pracę

Czy wiesz, że ogłoszenia o pracę są jednym z głównych źródeł pozyskiwania kandydatów na różne stanowiska? W dzisiejszych czasach coraz więcej firm korzysta z internetu, aby opublikować swoje oferty pracy, co pozwala na osiągnięcie szerokiej grupy odbiorców. Ważne jest jednak, aby ogłoszenie było dobrze napisane i zawierało wszystkie niezbędne informacje, takie jak zakres obowiązków, wymagania czy warunki zatrudnienia. W Polsce istnieje wiele portali i serwisów internetowych, na których można znaleźć ogłoszenia o pracę. Niektóre z nich są dedykowane określonym branżom, co ułatwia wyszukiwanie ofert dla osób poszukujących pracy w konkretnym sektorze.