Finanse i rachunkowość

Windykacja polubowna

Odzyskiwanie należności przez profesjonalnych negocjatorów jest rozwiązaniem dedykowanym przedsiębiorcom, którzy nie otrzymali pełnej lub całkowitej zapłaty za usługi. Windykacja polubowna polega m.in. na nawiązaniu kontaktu z dłużnikiem w sposób listowny, elektroniczny lub telefoniczny w celu ustalenia harmonogramu spłat, wygodnego dla obydwóch stron. W trakcie trwania całego procesu obsługi długu realizujemy dla naszych klientów raporty, które ułatwiają kontrolę przeprowadzanych czynności.

Upadłość

Jest to procedura prawna wszczynana w przypadku niewypłacalności dłużnika. Upadłość umożliwia wszystkim wierzycielom wspólne dochodzenie roszczeń przeciwko przedsiębiorstwu, które tego typu działanie ogłosiło. Kancelaria Zimmerman Sp. K. oferuje swoim klientom doradztwo oraz opiekę zarówno dłużnikom, jak i wierzycielom.

Odszkodowania

Petenci naszej Kancelarii w Krakowie bardzo często są zupełnie nieświadomi tego, jakie przysługują im prawa oraz w jaki sposób mogą ubiegać się o wypłatę odszkodowania. W sytuacjach wątpliwych, wymagających wdrożenia konkretnych kroków proceduralnych, warto pozostawić taka sprawę adwokatowi, który nie tylko dokona wnikliwej oceny dokumentacji, ale również podejmie się pełnego prowadzenia sprawy, mając na uwadze przede wszystkim konieczność wyegzekwowania korzystnego dla Klienta wyroku oraz szybkiej jego egzekucji.

Tax advisor

Jesteśmy przedstawicielem międzynarodowej firmy doradczej. Nasza kancelaria WTS Saja działa na rynku od 2004 roku. Naszym klientom pomagamy w załatwianiu formalności związanych z tax advisor, czyli zwrotem podatku z USA. Informujemy o zmianach zachodzących w polskim prawie finansowym. Wprowadzamy inwestycje w Specjalne Strefy Ekonomiczne (SSE), weryfikujemy wielkość pomocy publicznej, dokonujemy wszelkich procedur rozliczających, obsługujemy kontrolę i postępowania sądowe, a także prowadzimy szkolenia.

ceny transferowe Warszawa

Jeżeli interesuje Was profesjonalnie przeprowadzone doradztwo bieżące, w ramach którego znajdziecie wykonywane przez nas ustalanie ceny transferowej zachęcamy do kontaktu. Warszawa jest miastem, gdzie stacjonujemy. Znajdziecie u nas również doradztwo transakcyjne, w tym między innymi due diligence, transakcje kapitałowe, doradztwo w procesie fuzji i przejęć. Prowadzona jest porze nas także obsługa grup kapitałowych, zarządzanie rentownością, czy optymalizacja procesów biznesowych. Dzięki naszym specjalistom możliwe jest prowadzenie działań zgodnych z prawem.

Ubezpieczenie oc

Towarzystwo Anmar Ubezpieczenia to jedna z najbardziej uznanych firm na rynku, działająca w branży ochrony bezpieczeństwa. Przedstawiamy dziś konkurencyjną polisę na ubezpieczenie OC, którą można kupić przez Internet, bez wychodzenia z domu. Jej największym atutem jest niska cena w porównaniu z opłatami na rynku, jakich wymagają konkurencyjne firmy. Jest to oferta adresowana do młodych kierowców, którzy zazwyczaj muszą dopłacać do odpowiedzialności cywilnej za niski wiek. Polecamy równie atrakcyjne polisy AC i NW oraz na dom lub turystyczne.

Pracownia Finansowa opinie

Jak zainwestować kapitał, by uchronić go przed skutkami inflacji? Jak ulokować nadwyżki finansowe, by maksymalnie zredukować ryzyko i zyskać realne korzyści? Z odpowiedziami przychodzi Grupa Pracownia Finansowa. Opinie eksperta oraz wyniki za miniony rok nie budzą wątpliwości - warto inwestować w nieruchomości i elektrownie wiatrowe.

Kredyt dla firm bez dochodu

Wspieramy przedsiębiorstwa, które potrzebują zastrzyku gotówki, ale z różnych względów nie mogą sobie pozwolić na zaciągnięcie pożyczki w banku. Kredyt dla firm bez dochodu polega na wzięciu od uwagę jedynie wpływów związanych z działalnością. Druga możliwość otrzymania wsparcia to podpisanie formalnego oświadczenia.

niszczarki dokumentów

Tylko w naszej ofercie znajdziesz tak wyjątkowe niszczarki dokumentów! Są to sprzęty, które odznaczają się wysoką funkcjonalnością oraz solidnością. Dodatkowo, nasze niszczarki dokumentów skutecznie usuwają wszystkie dane z dokumentów. Proponujemy te urządzenia w bardzo korzystnych cenach, dzięki którym każda firma będzie mogła sobie na nie pozwolić. Nasze niszczarki dokumentów dodatkowo odznaczają się praktycznością oraz estetycznym designem. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do skorzystania z proponowanych usług.

pożyczki pod zastaw

W Waszym życiu nastąpiło wydarzenie, które zmusiło Was do pozyskania pewnej kwoty gotówki, jednak ze względu na Waszą negatywną sytuację kredytową macie problem by uzyskać ją w standardowy sposób? W zakresie działalności Fokus zapewniamy Państwu komfortowe pożyczki pod zastaw złota srebra oraz monet.

profesjonalna firma sprzątająca

Potrzebna jest Państwu rzetelna firma sprzątająca? Kraków stanowi miasto, gdzie zlokalizowany jest zespół naszych fachowców, którzy zajmują się zarówno zleceniami jednorazowymi, jak zleceniami, które wchodzą w skład stałej współpracy, jakie podejmujemy z firmami czy spółdzielniami mieszkaniowymi. Profesjonalna firma sprzątająca posiada stronę, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie usługi, jakie świadczymy dla naszych klientów w sposób terminowy i precyzyjny. Zapraszamy.

Pomoc frankowiczom

Nasza kancelaria specjalizuje się w prawie gospodarczym oraz handlowym. Świadczymy także wsparcie w zakresie oddłużania - oferujemy pomoc frankowiczom i innym osobom, które posiadają niemożliwe do spłacenia zobowiązania zaciągnięte w walutach obcych. Dokonujemy analizy umowy kredytowej oraz sporządzamy stosowne pisma procesowe.

Srebro inwestycyjne

W ramach naszej oferty udostępniamy wyjątkowe srebro inwestycyjne, które z pewnością przyniesie Tobie korzyści. Wystarczy tylko umiejętnie zainwestować w nasze inwestycyjne monety bulionowe i cieszyć się najlepszymi rozwiązaniami. Oferujemy fachowe doradztwo i korzystne warunki współpracy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Usługi prawne

Nasze biuro oferuje nie tylko obsługę księgowo-rachunkową, ale także usługi prawne zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i osób prywatnych. Podejmujemy się przygotowania oraz opiniowanie wszelkiego rodzaju umów, regulaminów, zarządzeń, ale nie tylko. Sporządzamy również pisma i wnioski związane z postępowaniem administracyjnym.