Ludzie, rynek usług

Sklep ślubny

Nasz sklep ślubny oferuje bogatą ofertę akcesoriów na wesele. Proponujemy przede wszystkim zaproszenia ślubne, elementy do dekoracji stołu, sali oraz świątyni, a także samochodu oraz ekskluzywna galanterię ślubną. Nasz sklep ślubny gwarantuje szybką i terminową przesyłkę na terenie całego kraju, a także za granicą.

Międzynarodowy przewóz zwłok

Dzięki odpowiednio wyposażonym samochodom i sprzętowi jesteśmy przygotowani na przewóz zmarłych z miejsca zgonu na terenie kraju i za granicą. Nasi kierowcy zadbają o godny i sprawny międzynarodowy transport zwłok nawet z odległych miejsc. W Orcus załatwiamy także wszelkie formalności związane z przywozem lub wywozem ciała.

Diagnostyka psychologiczna

Współczesne życie pełne jest stresu i trudnych sytuacji, w których nie każdy potrafi sobie poradzić. Często wystarczy wsparcie najbliższych i to, że minie odpowiedni okres czasu, jednak zdarza się, że problemy emocjonalne nie mijają, a wtedy pomocą może być psycholog. Oferujemy pomoc rodzicom, którzy mają problemy wychowawcze czy małżeństwom, które przeżywają kryzys. W każdym tym przypadku nasz terapeuta wykorzystuje całą swą wiedzę i doświadczenie, by pomóc pacjentowi.