Ogłoszenia multimedialne, reklamodawcy

Urny wyborcze

Urny wyborcze znajdujące się w naszej ofercie są wykonane z niezwykle wytrzymałych materiałów, które gwarantują nienaruszalność i bezpieczeństwo oddanych głosów. Jesteśmy pewni, że nasz specjalny asortyment spełni Państwa wszelkie potrzeby i wymogi. Gwarantujemy pełną pomoc w wyborze oraz konkurencyjne ceny.

podkładki korkowe

Oferujemy podkładki korkowe o wielu wymiarach, kształtach, i opcjach graficznych. Składową tych nietypowych nośników reklamy jest tektura introligatorska 2 mm, a całość jest dodatkowo pokryta folią błysk, która zapewnia naszym podstawkom długotrwałość. Umożliwiamy także inne uszlachetnienia druku dla naszych produktów.

formowanie blach

Formowanieblach to proces, który wymaga zastosowania nie tylko licznych specjalistycznych urządzeń, za sprawą których możliwe jest wykonywanie obróbki plastycznej zgodnie z zaleceniami naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą obróbki plastycznej realizowanej w firmie Elrut.

Litery świetlne

Pragniemy dać Państwu możliwość korzystania z najnowocześniejszych i jednocześnie najskuteczniejszych sposobów budowania wyrazistego wizerunku. Litery świetlne, które możemy wykonać, będą zachowane w czcionce charakterystycznej dla Państwa logotypu. Ich estetyka, elegancja oraz dopasowana do otoczenia wielkość będzie gwarancją sukcesu. Wszystkie, wykonywane przez nas, modele przestrzenne, zostają przygotowane w taki sposób, by móc pozostać instalacją całkowicie odporną na intensywne działanie opadów atmosferycznych.

Agencja reklamy zewnętrznej

Poszukujesz firmy, która wykona dla Ciebie kasetony reklamowe lub sporządzi litery przestrzenne? Chcesz, by identyfikacja wizualna Twojej firmy była widoczna, ale nie napastliwa? Skontaktuj się z nami! Jako doświadczona agencja reklamy zewnętrznej wiemy, jak realizować projekty, by przyciągały uwagę Twoich potencjalnych klientów.

Monitoring mediów

Jesteśmy firmą, która wykonuje audyt aktualnych, jak i zakończonych przez klientów działań reklamowych. Wykonujemy również monitoring mediów, ułatwiając firmom wybór najlepszej oferty marketingowej. Dzięki korzystaniu z usług naszej firmy możesz dowiedzieć się także, ile kosztują Cię poszczególne działania reklamowe oraz czy wykorzystujesz wszystkie możliwości obniżenia kosztów ponoszonych na swoje kampanie.

targowe stoiska

Na naszej stronie zaprezentowaliśmy Państwu idealne targowe stoiska, które posiadamy w swojej ofercie. Specjalnie dla naszych klientów, zgodnie z ich wytycznymi przygotowujemy idealne stoiska targowe, które pozwolą na zaprezentowanie Państwa firmy podczas targów czy wystaw tak, by wzbudzić zainteresowanie Państwa klientów.

Poznań drukarnia

Serdecznie przedstawiamy Państwu firmę Empir. Jest to drukarnia offsetowa o bogatej tradycji oraz o niegasnącym zaangażowaniu w każdy projekt. Dzięki zaawansowanym maszyn jakość wydrukowanych materiałów jest naprawdę wysoka. Drukujemy ulotki, kalendarze, opakowania oraz materiały reklamowe. Zapraszamy!