Ogłoszenia multimedialne, reklamodawcy

Urny wyborcze

Urny wyborcze znajdujące się w naszej ofercie są wykonane z niezwykle wytrzymałych materiałów, które gwarantują nienaruszalność i bezpieczeństwo oddanych głosów. Jesteśmy pewni, że nasz specjalny asortyment spełni Państwa wszelkie potrzeby i wymogi. Gwarantujemy pełną pomoc w wyborze oraz konkurencyjne ceny.

filmy promocyjne

Chciałbyś wypromować swoją działalność? Skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy i stwórz filmy promocyjne dla swojej firmy. Premium Project to grupa zapalonych pasjonatów, który zajmują się reżyserowaniem spotów dla przedsiębiorstw, ale także klientów indywidualnych. W pracy używamy specjalistycznego sprzętu. Stworzymy dla Ciebie każde ujęcie, dopasujemy muzykę i oddamy gotowy produkt, który pozwoli Ci zaistnieć. Na swoim koncie mamy już obrazy promujące Bieszczady, a także teledyski znanych polskich muzyków.

podkładki korkowe

Oferujemy podkładki korkowe o wielu wymiarach, kształtach, i opcjach graficznych. Składową tych nietypowych nośników reklamy jest tektura introligatorska 2 mm, a całość jest dodatkowo pokryta folią błysk, która zapewnia naszym podstawkom długotrwałość. Umożliwiamy także inne uszlachetnienia druku dla naszych produktów.

Podświetlane logo firmy

Jeśli chcesz wyróżnić się na tle konkurencji i zwiększyć atrakcyjność wizualną swojego sklepu lub biura, polecamy podświetlane logo firmy. Oferujemy reklamy neonowe, kasetony oraz litery 3D. Proponowane przez nas napisy są starannie wykonane i dopasowywane indywidualnie do charakterystyki działalności Klienta.

formowanie blach

Formowanieblach to proces, który wymaga zastosowania nie tylko licznych specjalistycznych urządzeń, za sprawą których możliwe jest wykonywanie obróbki plastycznej zgodnie z zaleceniami naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą obróbki plastycznej realizowanej w firmie Elrut.

Litery świetlne

Pragniemy dać Państwu możliwość korzystania z najnowocześniejszych i jednocześnie najskuteczniejszych sposobów budowania wyrazistego wizerunku. Litery świetlne, które możemy wykonać, będą zachowane w czcionce charakterystycznej dla Państwa logotypu. Ich estetyka, elegancja oraz dopasowana do otoczenia wielkość będzie gwarancją sukcesu. Wszystkie, wykonywane przez nas, modele przestrzenne, zostają przygotowane w taki sposób, by móc pozostać instalacją całkowicie odporną na intensywne działanie opadów atmosferycznych.