Ogłoszenia multimedialne, reklamodawcy

Urny wyborcze

Urny wyborcze znajdujące się w naszej ofercie są wykonane z niezwykle wytrzymałych materiałów, które gwarantują nienaruszalność i bezpieczeństwo oddanych głosów. Jesteśmy pewni, że nasz specjalny asortyment spełni Państwa wszelkie potrzeby i wymogi. Gwarantujemy pełną pomoc w wyborze oraz konkurencyjne ceny.

podkładki korkowe

Oferujemy podkładki korkowe o wielu wymiarach, kształtach, i opcjach graficznych. Składową tych nietypowych nośników reklamy jest tektura introligatorska 2 mm, a całość jest dodatkowo pokryta folią błysk, która zapewnia naszym podstawkom długotrwałość. Umożliwiamy także inne uszlachetnienia druku dla naszych produktów.

Podświetlane logo firmy

Jeśli chcesz wyróżnić się na tle konkurencji i zwiększyć atrakcyjność wizualną swojego sklepu lub biura, polecamy podświetlane logo firmy. Oferujemy reklamy neonowe, kasetony oraz litery 3D. Proponowane przez nas napisy są starannie wykonane i dopasowywane indywidualnie do charakterystyki działalności Klienta.

formowanie blach

Formowanieblach to proces, który wymaga zastosowania nie tylko licznych specjalistycznych urządzeń, za sprawą których możliwe jest wykonywanie obróbki plastycznej zgodnie z zaleceniami naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą obróbki plastycznej realizowanej w firmie Elrut.

Litery świetlne

Pragniemy dać Państwu możliwość korzystania z najnowocześniejszych i jednocześnie najskuteczniejszych sposobów budowania wyrazistego wizerunku. Litery świetlne, które możemy wykonać, będą zachowane w czcionce charakterystycznej dla Państwa logotypu. Ich estetyka, elegancja oraz dopasowana do otoczenia wielkość będzie gwarancją sukcesu. Wszystkie, wykonywane przez nas, modele przestrzenne, zostają przygotowane w taki sposób, by móc pozostać instalacją całkowicie odporną na intensywne działanie opadów atmosferycznych.

Oklejanie samochodów

Nasza agencja reklamowa Żak Studio zajmuje się między innymi oklejaniem samochodów w Poznaniu. Proponujemy naszym klientom zarówno reklamę częściową, jak i całkowicie pokrywającą samochód, przy wykorzystaniu specjalistycznej folii, którą można umieszczać również na szybach bez utraty widoczności z wnętrza pojazdu.

Kasetony reklamowe

Dzięki naszej firmie poszerzysz wpływy swojego przedsiębiorstwa lub zademonstrujesz nadchodzący projekt większej liczbie osób. Nasze metody, takie jak umieszczone w strategicznych miejscach kasetony reklamowe, pozwolą na skuteczne oznajmienie innym, iż to właśnie Twoja propozycja jest dla nich najlepszym rozwiązaniem.

Hitec

Doskonale wiemy, jak ważna podczas intensywnego wysiłku fizycznego jest odpowiednio dobrana odzież sportowa. W naszych outletach znajdą Państwo produkty marki Hi-tec. To oferta stworzona z myślą o osobach kochających aktywność fizyczną oraz długie i wymagające wyprawy., wymagające odpowiedniego przygotowania.

Agencja reklamy zewnętrznej

Poszukujesz firmy, która wykona dla Ciebie kasetony reklamowe lub sporządzi litery przestrzenne? Chcesz, by identyfikacja wizualna Twojej firmy była widoczna, ale nie napastliwa? Skontaktuj się z nami! Jako doświadczona agencja reklamy zewnętrznej wiemy, jak realizować projekty, by przyciągały uwagę Twoich potencjalnych klientów.

projektowanie logo

Już dziś spraw, aby twoja firma była kojarzona z konkretnym znakiem. Skubiart proponuje profesjonalne projektowanie logo, dzięki któremu przedsiębiorstwo otrzymuje symbol, z którym wielu klientów go identyfikuje. Ich szkice tworzone są przez ludzi kreatywnych, często z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.

Nadruk na szkle

Nadruk na szkle to doskonały sposób na pozyskanie estetycznej ozdoby do wnętrza. Oryginalny pomysł połączenia druku z delikatną, gładką fakturą szkła owocuje wspaniałymi efektami. Obrazy czy zdjęcia drukowane na szkle pięknie komponują się zarówno z wnętrzami urządzonymi zgodnie z zasadami klasycznej elegancji, jak też nowoczesnymi, minimalistycznymi przestrzeniami. Proponujemy ciekawe rozwiązania w przystępnej cenie. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą bądź kontaktu telefonicznego czy mailowego.

Monitoring mediów

Jesteśmy firmą, która wykonuje audyt aktualnych, jak i zakończonych przez klientów działań reklamowych. Wykonujemy również monitoring mediów, ułatwiając firmom wybór najlepszej oferty marketingowej. Dzięki korzystaniu z usług naszej firmy możesz dowiedzieć się także, ile kosztują Cię poszczególne działania reklamowe oraz czy wykorzystujesz wszystkie możliwości obniżenia kosztów ponoszonych na swoje kampanie.

projektowanie opakowań online

Prowadzisz własną firmę wysyłkową? Nasza oferta z pewnością Cię zaciekawi. Do naszych zadań należy projektowanie opakowań online. Oznacza to, iż jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa pudełko, które będzie zgodne z Państwa wymaganiami i oczekiwaniami. Korzystamy z najnowszych technologii, dzięki czemu produkowane pudełka są bardzo oryginalne pod względem designu.