Praca, Kursy zawodowe

ADR

Przepisy prawne konwencji o przewozie towarów niebezpiecznych, jasno określają warunki, na jakich może odbywać się ich transport. Legalnego działania pilnują w firmach doradcy ADR posiadający odpowiednie, zdobyte podczas szkoleń uprawnienia. Nasza firma prowadzi kursy i warsztaty, dzięki czemu dowiedzą się Państwo o zadaniach doradcy (sprawdzanie klasyfikacji towarów, szkolenie osób biorących udział w przetwarzaniu materiałów niebezpiecznych, sporządzanie rocznych raportów itd.) i zdobędą kwalifikacje.

Biuro pośrednictwa pracy Ukraina

Specjalizujemy się w wyszukiwaniu kandydatów dla wielkich przedsiębiorstw, jak i małych zakładów. Jako biuro pośrednictwa pracy ze sporym doświadczeniem, posiadamy zweryfikowaną bazę specjalistów i robotników fizycznych z Ukrainy, których polecamy firmom z całej Polski, a także pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia.

Testy na prawo jazdy

Nauka prowadzenia samochodu prawie się skończyła, a wyznaczony termin egzaminu pisemnego zbliża się nieubłaganie? Nie bój się - testy na prawo jazdy są dostępne na naszej stronie internetowej. Po rejestracji i dokonaniu opłaty możesz uczyć się na telefonie, laptopie i innych urządzeniach, gdy tylko najdzie Cię na to ochota.

Kursy na wózek widłowy Wrocław

Pracujesz na terenie magazynu lub w zajmujesz się branżą przemysłową? Zadbaj o dodatkowe kwalifikacje i przejdź kursy na wózek widłowy w ośrodku Marko we Wrocławiu. Dzięki naszym fachowcom zdobędziesz dodatkowe umiejętności związane z użytkowaniem pojazdów czołowych z napędem mechanicznym. Oferujemy również zajęcia z napełniania zbiorników gazem LPG, znajomości zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, obsługi HDS oraz mechanizmów specjalnych. Otrzymasz od nas niezbędne certyfikaty ważne na terenie całego kraju.