Praca, Kursy zawodowe

Head hunting

Biuro doradców personalnych About You oferuje takie usługi, jak między innymi: head hunting, audyt personalny, szkolenia sprzedażowe czy pracownicze. Nasi specjaliści przeprowadzą dla Ciebie rzetelną i profesjonalną rekrutację pracowników. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej fachowej pomocy.

ADR

Przepisy prawne konwencji o przewozie towarów niebezpiecznych, jasno określają warunki, na jakich może odbywać się ich transport. Legalnego działania pilnują w firmach doradcy ADR posiadający odpowiednie, zdobyte podczas szkoleń uprawnienia. Nasza firma prowadzi kursy i warsztaty, dzięki czemu dowiedzą się Państwo o zadaniach doradcy (sprawdzanie klasyfikacji towarów, szkolenie osób biorących udział w przetwarzaniu materiałów niebezpiecznych, sporządzanie rocznych raportów itd.) i zdobędą kwalifikacje.

Biuro pośrednictwa pracy Ukraina

Specjalizujemy się w wyszukiwaniu kandydatów dla wielkich przedsiębiorstw, jak i małych zakładów. Jako biuro pośrednictwa pracy ze sporym doświadczeniem, posiadamy zweryfikowaną bazę specjalistów i robotników fizycznych z Ukrainy, których polecamy firmom z całej Polski, a także pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia.

Testy na prawo jazdy

Nauka prowadzenia samochodu prawie się skończyła, a wyznaczony termin egzaminu pisemnego zbliża się nieubłaganie? Nie bój się - testy na prawo jazdy są dostępne na naszej stronie internetowej. Po rejestracji i dokonaniu opłaty możesz uczyć się na telefonie, laptopie i innych urządzeniach, gdy tylko najdzie Cię na to ochota.

FAQ

Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty wszystkich tych, których obecnie zajmuje pisanie prac licencjackich czy innych naukowych, jakie pozwolą Wam na zakończenie wybranego etapu edukacji i uzyskiwanie pożądanego tytułu. Nasi specjaliści pomogą Wam w zebraniu potrzebnych materiałów do przeprowadzenia merytorycznego wywodu. Dokonają oni również korekty poprawności z zasadami języka polskiego, pod względem stylistycznych, ortograficznym czy interpunkcyjnym. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą oraz zapoznania się z FAQ.

Praca programista Warszawa

Prowadzimy usługi dwojakiego rodzaju. Firmom udostępniamy sprawdzone ekipy i specjalistów IT na zasadzie outsourcingu. To dla przedsiębiorców oszczędność czasu na rekrutację i konieczności podpisywania umowy o pracę do pojedynczego zlecenia. Dla klientów indywidualnych mamy z kolei odwrotną propozycję, czyli pracę jako programista przy dużym, znaczącym projekcie zleconym przez jedną z firm. Proponujemy pracę między innymi dla: programisty PHP, IOS, PL/SQL, JAVA, Junior JAVA Developera, Administratora Danych w Warszawie