Prawo i administracja publiczna

Zakres działania komornika

Licytacje ruchomości mogą dotyczyć: pojazdów mechanicznych, maszyn produkcyjnych, narzędzi i urządzeń. Licytacje nieruchomości dotyczą lokali mieszkalnych i użytkowych, gruntów rolnych i działek budowlanych. Zakres działania komornika obejmuje: Annowo, Białobłoty, Białochowo, Białe Błota, Biały Bór i Bogdanki.

Adwokat Warszawa centrum

Biuro naszej kancelarii znajduje się w centrum Warszawy. Adwokat zajmuje się sporządzaniem projektu umów, pism procesowych, pozwów, skarg, zażaleń, odwołań, apelacji i innych. Kancelaria reprezentuje klientów w sądzie, przed organami państwowymi i innymi urzędami. Zajmuje się także stworzeniem linii obrony w sporach sądowych.

urny Kraków

Ostatnim życzeniem Twojej bliskiej osoby było spopielenie ciała po śmierci zamiast pochówku w trumnie? Możemy spełnić ostatnią wolę zmarłego. Działamy na terenie Krakowa i oferujemy urny. Pomożemy Ci także w zorganizowaniu pogrzebu. Przygotowujemy nekrologi do prasy i przewozimy ciała zmarłych osób.

Prawo spadkowe Lublin

Jedną z dziedzin, które obsługuje nasza kancelaria, jest prawo spadkowe. Lublin zaprasza osoby, które borykają się z problemami związanymi z brakiem testamentu lub z niejasnymi zapiskami tam się znajdującymi. Wspólnie ustalimy, co jest Ci należne oraz w jaki sposób możesz ubiegać się o swoją część majątku.

usługi prawne

Zapraszamy na stronę internetową, gdzie nasza kancelaria radcy prawnego w Warszawie świadczy dla klientów indywidualnych, jak i zinstytucjonalizowanych liczne usługi prawne. Udzielimy Państwu porad prawnych oraz pomożemy Państwu przygotować odpowiednie pisma procesowe. Preferujemy liczne obszary prawa, w których pomożemy Państwu rozwiązać problemy, jak na przykład prawo lokalowe, gospodarcze, rodzinne, odszkodowawcze, pracy, należności oraz wiele innych.