Produkty spożywcze, gastronomia

Sushi Praga

Każda osoba, która chciałaby spróbować kuchni orientalnej przekona się, że jest ona nie tylko zdrowa, ale i smaczna właśnie w naszym lokalu w Gocławiu. Oferujemy sushi oraz inne danie japońskie przygotowane przez naszych mistrzów. Każdy posiłek wzbogacą szczegółowo dobrane herbaty prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni.

szklanki do whisky

Dla tych, którzy są wielbicielami wykwintnego ciemnego alkoholu polecamy specjalne szklanki do whisky, aby jeszcze lepiej poczuć jego smak i aromat. Proponujemy ozdobne bądź proste modele do kupienia pojedynczo lub całe komplety szkła, które świetnie sprawdzą się na przykład podczas przyjęcia, gdzie będzie serwowany ten trunek.

Catering Poznań

Nasza kuchnia jest naprawdę smaczna. Dzięki temu udane będą wszystkie imprezy oraz bankiety. Nasza firma oferuje także catering. Poznań to miasto przedsiębiorców, którzy często urządzają różnego rodzaju konferencje, szkolenia, bankiety. Dzięki naszym usługom każde z tych spotkań zaopatrzone będzie we wspaniałe posiłki, które wszyscy w przerwie chętnie skosztują.

Opakowania ekologiczne na wynos Łódź

Istotą działalności nasze łódzkiej firmy jest produkcja jednorazowych naczyń przyjaznych dla środowiska. Oferowane przez nas opakowania ekologiczne na wynos to świetny sposób na bezpieczny transport żywności. Nasze produkty są całkowicie biodegradowalne, co oznacza, że nie przyczyniają się do zanieczyszczenia planety.

Producent mąki

W naszym profesjonalnym zakładzie możesz zamówić skrobię ziemniaczaną i wybory przetwórcze. Jako doświadczony producent mąki dostarczamy czystej ziemniaczanki firmom na terenie Polski i za granicą. Posiadamy nowoczesne systemy przesiewania, zgodne ze standardami europejskimi, co potwierdzają certyfikaty HACCP, GMP i GHP.