Trening, siłownia, aktywność fizyczna

Serwis rowerowy

Prowadzimy sklep rowerowy online, który zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości sprzętu dla wielbicieli jazdy na tego typu jednośladach. Nasza firma oferuje również profesjonalny serwis rowerowy we Wrocławiu. W naszej ofercie znajdują się najlepsze produkty polskiego producenta, które są tworzone w oparciu o najnowszą technologię i wysokiej jakości materiały, dzięki czemu są niezawodne, trwałe i w pełni bezpieczne. Dostępne są u nas zarówno modele górskie i szosowe, jak i miejskie oraz trekkingowe. Posiadamy także duży wybór modeli dostosowanych dla dzieci.

Kółka do hulajnogi

Jesteśmy firmą, która zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości elementów wyposażenia oraz akcesoriów dla różnego rodzaju sprzętów sportowych. W tej zakładce naszego sklepu internetowego znajdziesz kółka do hulajnogi o różnej twardości do wyboru. Sprawdź naszą ofertę i wybierz model, którego szukałeś.

kurs wspinaczkowy

Odpowiednie przeszkolenie wszystkich uczestników wypadu wysokogórskiego to podstawa. My w ramach naszej działalności możemy Ci zaoferować właśnie tego typu kurs wspinaczkowy. Zajęcia przez nas prowadzone są dostosowane do wieku oraz umiejętności i doświadczenia uczestników, dzięki czemu każdy zdobędzie wszystkie potrzebne informacje.